Leczenie zachowawcze
Licówki porcelanowe
Implanty
Leczenie pod mikroskopem
Implanty
Licówki
Protetyka
Leczenie pod mikroskopem
PROMOCJA!
Bezpłatna wizyta kontrolna
Medycyna estetyczna

Nasz zespół

dr n.med. hab. prof uczelni Beata Śmielak

Absolwentka Oddziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Studia ukończyła z wynikiem ponad dobrym. Staż podyplomowy odbyła na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Od roku 1996 rozpoczęła pracę w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na stanowisku asystenta. Od 2011 roku zajmowała stanowisko adiunkta a od 01.10.2022 zajmuje stanowisko Profesora  Uczelni.
Od początku swojego zatrudnienia prowadzi ćwiczenia dydaktyczne i wykłady dla studentów III, IV i V roku. Jest opiekunem studentów III roku z zakresu protetyki stomatologicznej. Prowadzi własne przedmiotydla studentów : Implantoprotetyke i Somatologie Estetyczną . 


W 2007 roku zdobyła tytuł specjalisty Drugiego Stopnia w dziedzinie protetyki stomatologicznej.


Wygłosiła szereg referatów na Kongresach i Konferencjach Naukowych. Bierze udział w ustawicznym szkoleniu podyplomowym. Uzyskała ponad 300 znaczących dyplomów i certyfikatów za uczestnictwo w praktycznych i teoretycznych kursach z zakresu implantologii i stomatologii estetycznej w kraju i zagranicą organizowanych przez firmy Frialit (Xive, Ankylos) w Munchime w Niemczech, Nobel Biocare na Uniwersytecie GIDE/UCLA w Kalifornii, AlphaBio w Izraelu, Implacore we Frankfurcie, Straumann w Australii. Jest członkiem Global Institute for Dental Education, American Diabetes Association Professional Section, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Jest autorem ponad 60 artykułów, które pojawiły się w najlepszych czasopismach na świecie, min. w USA, Szwajcarii, Niemczech, w Indiach, a także w Polsce, kilku rozdziałów w książkach (wykaz wybranych osiągnieć znajduje się na stronie https://publicum.umed.lodz.pl.

Lekarz stomatolog dr n. med. Oskar Armata

Specjalista w leczeniu zachowawczym i endodontycznym. Pracuje na mikroskopie i  w lupach zajmując się trudnymi przypadkami leczenia kanałowego. Prowadzi zajęcia dydaktyczno-naukowe ze studentami  polskimi i zagranicznymi na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W swojej pracy doktorskiej zajmujmował  się zagadnieniami z zakresu diagnostyki wolumetrycznej.

Jest autorem ponad 10 artykułów, które pojawiły się w najlepszych czasopismach na świecie, min. w USA, Niemczech, a także w Polsce, wykaz wybranych osiągnieć znajduje się na stronie https://publicum.umed.lodz.pl.

Lekarz stomatolog Piotr Melon

Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Perfekcyjny  i zawsze świetnie przygotowany do zabiegów. Konsultant krajowy i organizator kursów  w trudnych przypadkach lecenia implantologicznego . Jako jeden z niewielu w Polsce zajmuje się implantami zygomatycznymi (jarzmowymi).

Dr n. med, Iwona Andruch- dr n.specialista z  ortodoncji

 

Doskonała specjalistka w dziedzinie ortodoncji z ponad 25 letnim doświadczeniem. Perfekcjonistka w swoim fachu z indywidualnym podejsciem do każdego pacjenta. Współpracuje z naszym gabinetem od ponad 10 lat.

Rejestratorka Medyczna Justyna Iskrzyńska

Zatrudniona na stanowisku recepcjonistki. Zajmuje się komunikacją pomiędzy pacjentem a gabinetem i laboratorium protetycznym oraz sprawami administracyjno-biurowymi firmy. Jej komunikatywność i życzliwy stosunek do pacjentów są znakomitą wizytówką naszego gabinetu. 

 

Higienistka stomatologiczna Sylwia Kuzik


Dyplomowania higienista stomatologiczna, posiadająca kilkuletnie doświadczenie poparte stażem pracy w renomowanych gabinetach stomatologicznych. Pozytywnie nastawiona do dalszego rozwoju osobistego , uczestnicząca w wielu kursach i szkoleniach. Kładzie nacisk na profesjonalne wykonywanie usług  z zapałem wykonuje zabiegi profilaktyczne, dbając przy tym o atmosferę i dobro pacjentów.

Asystentka stomatologiczna Emilia Kucharska


Asystentka stomatologiczna z powołania.  Ukończyła szkołę wyższą ze specjalizacją Zarządzanie biznesem turystycznym i rekreacyjnym  w Warszawie, oraz jest w  trakcie studiów magisterskich z Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Pozytywnie nastawiona na dalszy rozwój w pracy jako higienistka stomatologiczna.

Asystentka stomatologiczna Paulina Olczak


Asystentka Stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem, podnosi swoje kwalifikacje zawodowe ucząc się na kierunku Higienistka Stomatologiczna.Dyplomowany specjalista usług kosmetyczno-medycznych. Kierownik, koordynator i doradca w Klinice Medycyny Estetycznej Omega Esthetics.

Asystentka  Stomatologiczna Katarzyna Wójcik


Asystentka w trakcie nauki na kierunku ‚Higienistka stomatologiczna’. Na co dzień uczestniczy w zabiegach z zakresu chirurgii, stomatologii zachowawczej, protetyki oraz implantologii. Stale poszerza swoją wiedzę.

Asystentka stomatologiczna Sylwia Maciaszek


Dyplomowana Asystentka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem. Nieustannie podnosi swoje kompetencje zawodowe biorąc udział w wielu szkoleniach i webinarach. Obecnie rozwija swoje kwalifikacje na kierunku higienistka stomatologiczna.