Leczenie zachowawcze
Licówki porcelanowe
Implanty
Leczenie pod mikroskopem
Implanty
Licówki
Leczenie pod mikroskopem
Protetyka
Bezpłatna wizyta kontrolna
PROMOCJA!
Medycyna estetyczna

Nasz zespół

dr n.med. hab. Beata Śmielak

Absolwentka Oddziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Studia ukończyła z wynikiem ponad dobrym. Staż podyplomowy odbyła na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Od roku 1996 rozpoczęła pracę w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na stanowisku asystenta. Od 2011 roku zajmuje stanowisko adiunkta.
Od początku swojego zatrudnienia prowadzi ćwiczenia dydaktyczne i wykłady dla studentów III, IV i V roku. Jest opiekunem studentów III roku z zakresu protetyki stomatologicznej.


W 2007 roku zdobyła tytuł specjalisty Drugiego Stopnia w dziedzinie protetyki stomatologicznej.


Jest autorem wielu publikacji i streszczeń w renomowanych pismach medycznych. Wygłosiła szereg referatów na Kongresach i Konferencjach Naukowych. Bierze udział w ustawicznym szkoleniu podyplomowym. Uzyskała ponad 100 znaczących dyplomów i certyfikatów za uczestnictwo w praktycznych i teoretycznych kursach z zakresu implantologii i stomatologii estetycznej w kraju i zagranicą organizowanych przez firmy Frialit (Xive, Ankylos) w Munchime w Niemczech, Nobel Biocare na Uniwersytecie GIDE/UCLA w Kalifornii, AlphaBio w Izraelu, Implacore we Frankfurcie, Straumann w Australii. Jest członkiem Global Institute for Dental Education, American Diabetes Association Professional Section, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.


Lekarz stomatolog Oskar Armata


Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i endodontycznym. Pracuje na mikroskopie i  w lupach zajmując się trudnymi przypadkami leczenia kanałowego. Prowadzi zajęcia dydaktyczno-naukowe ze studentami  polskimi i zagranicznymi na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W swojej pracy doktorskiej zajmuje się zagadnieniami z zakresu diagnostyki wolumetrycznej.


Lekarz stomatolog Piotr Melon


Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Perfekcyjny  i zawsze świetnie przygotowany do zabiegów. Konsultant w trudnych przypadkach regeneracji kości szczęki i żuchwy. Pracownik Szpitala Wojskowego WAM w Łodzi. 

 

 

Dr n. med, Iwona Andruch- dr n.specialista z  ortodoncji

 

Doskonała specjalistka w dziedzinie ortodoncji z ponad 20 letnim doświadczeniem. Perfekcjonistka w swoim fachu z indywidualnym podejsciem do każdego pacjenta.


Rejestratorka Medyczna Justyna Iskrzyńska


Zatrudniona na stanowisku recepcjonistki. Zajmuje się komunikacją pomiędzy pacjentem a gabinetem i laboratorium protetycznym oraz sprawami administracyjno-biurowymi firmy. Jej komunikatywność i życzliwy stosunek do pacjentów są znakomitą wizytówką naszego gabinetu. 

 


Higienistka stomatologiczna Patrycja Komorowska


Absolwentka Technik  Dentystycznych w Łodzi. Obecnie kończy studia licencjackie w kierunku higienistki stomatologicznej. Zatrudniona w gabinecie jako asystentka. Pracowita i sumienna. Lubiana przez pacjentów. 

 
Higienistka stomatologiczna Sylwia Kuzik


Dyplomowania higienista stomatologiczna, posiadająca kilkuletnie doświadczenie poparte stażem pracy w renomowanych gabinetach stomatologicznych. Pozytywnie nastawiona do dalszego rozwoju osobistego , uczestnicząca w wielu kursach i szkoleniach. Kładzie nacisk na profesjonalne wykonywanie usług  z zapałem wykonuje zabiegi profilaktyczne, dbając przy tym o atmosferę i dobro pacjentów.Asystentka stomatologiczna Emilia Kucharska


Asystentka stomatologiczna z powołania.  Ukończyła szkołę wyższą ze specjalizacją Zarządzanie biznesem turystycznym i rekreacyjnym  w Warszawie, oraz jest w  trakcie studiów magisterskich z Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Pozytywnie nastawiona na dalszy rozwój w pracy jako higienistka stomatologiczna.