Leczenie zachowawcze
Licówki porcelanowe
Implanty
Leczenie pod mikroskopem
Implanty
Licówki
Protetyka
Leczenie pod mikroskopem
PROMOCJA!
Bezpłatna wizyta kontrolna
Medycyna estetyczna

Blog

img_6479.jpg

Szanowni Pacjenci,

Pragniemy podzielić się z Państwem informacją, że nasze gabinety Omega Dental z Łodzi: ul.Zachodnia 89 i Piaski 4 zostały zauważone i docenione przez Kontrahentów z krajów Zatoki Perskiej i Skandynawii.

więcej ›
truskawki.jpg

Często słyszy się, że na to jak wyglądamy mają wpływ nie tylko czynniki zewnętrzne, ale także te wewnętrzne. Nie jest to tylko czcze gadanie! To co spożywamy ma zasadniczy wpływ na to jak wyglądamy. Dieta jest podstawą nie tylko dla pięknej cery, sylwetki, włosów czy paznokci, ale także dla zębów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę produktów, które mają dobroczynny wpływ na nasze uzębienie.

więcej ›
biale-zeby.jpg

Z roku na rok coraz więcej pacjentów decyduje się na wybielanie zębów. Jest to szybki i zupełnie bezbolesny zabieg , który sprawia, że można uzyskać „śnieżnobiały uśmiech”. Nie od dziś wiadomo, że uśmiech to „najkrótsza droga do sukcesu” - pomaga nie tylko w życiu osobistym, ale również w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

więcej ›
mikrofon.jpg

Stomatologia estetyczna zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Faktycznie, to świetny sposób na to, by szybko i skutecznie zadbać o estetykę zębów. Jednak kwestie urody to nie jedyny powód, dla którego wykonuje się takie zabiegi. 

więcej ›
szczoteczka-elektryczna_1.jpg

Nawet małe dzieci wiedzą, jak istotne jest dbanie o higienę jamy ustnej. Statystyki wskazują, że choć  najmłodsi Polacy nie mają problemów z prawidłowym szczotkowaniem zębów, jednak wraz z wkraczaniem w dorosłość nabierają złych nawyków.

więcej ›
czerwone-usta.jpg

Jednym ze sposobów uzupełniania braków zębowych są mosty adhezyjne. Są one stosowane tymczasowo długookresowo, czyli na 6-8 miesięcy. Najczęściej stosujemy je w implantologii kiedy czekamy na osteointegrację implantu z kością (połączenie strukturalne i funkcjonalne) oraz w przypadku zabiegów regeneracyjnych kości szczęki i żuchwy przed planowaną implantacją.

więcej ›
big_implanty_1.jpg

Wszystkie mity biorą się z niewiedzy... Podobnie jest w stomatologii. Kto z nas nie słyszał „przerażających” opowieści, jakie krążą na temat implantów zębowych? Nieprawdziwe relacje rodem z horroru najczęściej dotyczą samego przebiegu zabiegu i przeciwwskazań z nim związanych. Prawda jest jednak o wiele mniej intrygująca.

więcej ›
licowki2.jpg

Licówki to uzupełnienia protetyczne, które pokrywają powierzchnię zębów naturalnych. Są dobrą alternatywą dla koron i tradycyjnych uzupełnień metalowo – ceramicznych, gdyż wymagają mniejszej interwencji w tkankę przed zabiegiem i umożliwiają ewentualne interwencje stomatologiczne w przyszłości.

więcej ›
22.jpg

Co to jest próchnica? Choć od dziecka nas nią straszono - niewiele osób wie, jak przebiega proces jej powstawania i jak można jej skutecznie zapobiec. Zasięgnij rady stomatologów z Omega Dental i dowiedz się więcej na ten temat!

więcej ›


Archiwum artykułów ›